ثبت نام خودرو فرسوده

icon

لطفا مشکلات زیر را برطرف نمایید

قوانین و مقررات خدمات دورهاتو را خوانده و قبول دارم

برای تایید و ثبت سفارش خود، کد ارسالی را وارد نمایید

یک پیامک حاوی کد تایید سفارش، به شماره 09183501820 ارسال شده است. لطفا برای ثبت نهایی درخواست خود، کد ارسالی را در کادر زیر وارد بفرمایید

ارسال مجدد کد - 25:00

شماره خود را اشتباه وارد کردید ؟

check
icon

درخواست اسقاط خودرو با شماره پیگیری 12345 با موفقیت به نام شما ثبت گردید.

کارشناسان دورهاتو در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

نظر مشتریان

محراب صالحی

من تو قرعه کشی جایگزینی برنده شده بودم و همش نگران این بودم که اگر تا دو ماه نتونم کارهای اسقاطش رو انجام بدم سهمیه من باطل بشه و اصلا فکر نمیکردم شما بتونید 20 روزه این کار رو برام انجام بدید و گواهی اسقاطم رو صادر کنید ممنون از تمام پرسنل مرکز اسقاط 1721

- میلاد امینی

من یه پیکان مدل 75 داشتم بردم کاراشو انجام دادن و یه برگه ای هم بهم دادن که تونستم بیمه ماشینم رو برای ماشین بعدیم انتقال بدم.

- مهراب آخوندی

من تا حالا تجربه اسقاط نداشتم، فک میکردم سخت و پیچیده باشه اما اینجوری نبود.اصلا اذیت نکردن و راحت کارم رو انجام دادن.

سوالات متداول

۱. چرا اسقاط خودروی فرسوده خود را به مرکز رسمی اسقاط خودرو فرسوده کد 1721 زیر نظر ستاد حمل و نقل و سوخت کشور بسپاریم؟

انجام سریع و به موقع اسقاط خودرو فرسوده در مرکز دارای مجوز رسمی از ستاد حمل و نقل و سوخت کشور با کد 1721 که فک پلاک و صدور گواهی اسقاط ظرف مدت 20 روز صادر و تحویل مالک خودرو فرسوده جهت دریافت خودروی طرح جایگزینی میگردد.

۲. مراحل اسقاط خودرو در مرکز رسمی اسقاط خودرو دارای مجوز از ستاد حمل و نقل و سوخت کشور چگونه است؟

پس از ثبت درخواست اسقاط در سامانه دورهاتو، خودروی فرسوده خود را به همراه مدارک، تحویل مرکز رسمی اسقاط 1721 که زیر نظر ستاد حمل و نقل و سوخت کشور است داده و پس از 20 روز کاری پلاک خودرو، فک و تحویل انبار پلاک مراکز تعویض پلاک خودرو می شود و گواهی اسقاط خودرو جهت دریافت خودروی جایگزین صادر و به همراه برگه ی انتقال بیمه ماشین تحویل متقاضی میگردد.

۳. چطور میتونیم در طرح جایگزینی خودروهای فرسوده شرکت کنیم ؟

در حال حاضر معمولا خودرو سازها در هر ماه اقدام به ثبت نام طرح جایگزینی خودروهای فرسوده می نمایند که از طریق همین سایت و در قسمت اخبار و دانستی ها اطلاع رسانی می گردد و شما میتوانید در موعد مقرر اقدام به ثبت نام نمائید، همچنین در صورت تمایل میتوانید شماره تماس خود را به کارشناسان ما اعلام نمائید تا در صورت شروع طرح از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 41956-021 داخلی 401 و 405 تماس حاصل فرمائید.

۴. بعد از برنده شدن در قرعه کشی طرح جایگزینی خودروهای فرسوده باید چه مراحلی را طی کنیم؟

بعد از شرکت در طرح جایگزینی خودروسازها و انتخاب شدن در طرح جایگزینی باید به مرکز اسقاط مراجعه و خودروی فرسوده و اسناد مربوطه را تحویل مرکز داده و بعد از طی شدن مراحل اسقاط خودرو، گواهی اسقاط خودرو را دریافت و به نمایندگی مربوطه ارائه دهید (ظرف مهلت حداکثر دو ماه) و سایر شرایط تحویل خودرو بر اساس شرایط و ضوابط اعلام شده در بخشنامه های فروش خودروساز می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 41956-021 داخلی 401 و 405 تماس حاصل فرمائید.

۵. چه مدت زمان نیاز هست تا خودرو اسقاط و گواهی صادر بشه ؟

در صورتیکه تمامی مدارک خودرو کامل باشد و بعد از تحویل خودروی فرسوده به مرکز اسقاط در نهایت پس از 20 روز کاری پلاک خودرو، فک و تحویل انبار پلاک مراکز تعویض پلاک خودرو می شود و گواهی اسقاط خودرو صادر میگردد.

۶. آدرس مرکز اسقاط کجاست؟

کارخانه :تهران ،شهریار، جاده رباط کریم بعد از شهرک وحیدیه، روبه‌روی مجموعه تالارهای موج آبی، مرکز رسمی اسقاط خودرو فرسوده کد 1721

دفترمرکزي:تهران،خیابان شریعتی،نرسیده به سه راه طالقانی،خیابان نقدي پلاک29 تلفن تماس 41956-021 داخلی 401 و 405

۷. کدام خودروها فرسوده محسوب میشوند؟

خودروهای سبک از سال 1385 و ماقبل و خودروهای سنگین از سال 1375 و ماقبل، شامل فرسودگی می شوند. خودرو باید دارای اصالت و قابلیت تردد داشته باشد.

۸. مدارک مورد نیاز جهت اسقاط خودرو چیست؟

اسناد مالکیت خودرو اعم از برگه سبز خودرو و بنچاق ها ، کارت ماشین، کارت سوخت ، مفاصا حساب عوارض شهرداری و عوارض آزادراهی ، صورت وضیعت عدم خلافی ، گواهی پرداخت مالیات نقل و انتقال ، اصل و کپی مدارک هویتی مالک خودرو.

۹. قیمت هر دستگاه خودروی فرسوده چگونه محاسبه می گردد؟

قیمت ثابت و مصوبی برای خرید هر دستگاه خودروی فرسوده در طرح نقدی وجود ندارد و قیمت خودروی فرسوده با توجه به شرایط بازار مشخص می گردد. در طرح جایگزینی نیز فقط قسمتی از ارزش لاشه (ضایعات) به مالک خودرو پرداخت می گردد.

۱۰. آیا امکان معاوضه خودروی فرسوده با خودروی صفر و کارکرده وجود دارد؟

بله - شما می توانید خودروی فرسوده خود را با خودروی صفر و کارکرده به صورت نقدی و اقساطی معاوضه نمایید. برای معاوضه اقساطی لازم است در قسمت خرید اقساطی مشخصات خودرو فعلی، میزان بودجه و خودروی درخواستی خود را ثبت نموده تا کارشناسان ما شرایط آن را با جزئیات بیشتر به اطلاع شما برسانند.

سایر خدمات دورهاتو

حذف آگهی

قوانین

تایید