درخواست فروش خودرو

با دورهاتو، سریع و آسان بفروشید

فروش خودرو بصورت اختصاصی، بدون هزینه و با بهترین قیمت

icon

لطفا مشکلات زیر را برطرف نمایید

قوانین و مقررات خدمات دورهاتو را خوانده و قبول دارم

برای تایید و ثبت سفارش خود، کد ارسالی را وارد نمایید

یک پیامک حاوی کد تایید سفارش، به شماره 09183501820 ارسال شده است. لطفا برای ثبت نهایی درخواست خود، کد ارسالی را در کادر زیر وارد بفرمایید

ارسال مجدد کد - 25:00

شماره خود را اشتباه وارد کردید ؟

check
icon

درخواست فروش خودرو با شماره پیگیری 12345 با موفقیت به نام شما ثبت گردید.

کارشناسان دورهاتو در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

نظر مشتریان

- علیرضا سجادی

توی شرایطی بودم که فوری به پول نیاز داشتم برام باورکردنی نبود که توی یکساعت بشه خودروم رو بتونم بفروشم ولی دورهاتو این کار رو برام انجام داد و کامل پول خودرو رو دریافت کردم مرسی از دورهاتوی عزیز

- حمید پاشایی

من از فروش اختصاصی دورهاتو استفاده کردم و کمتر از یک هفته تونستم ماشینم رو به قیمت بازار بفروشم مشاوران دورهاتو خیلی دقیق و با پیگیری این کار رو انجام دادند و تجربه خوبی برام بود

سوالات متداول

۱. تفاوت فروش اختصاصی با فروش فوری چیست؟

در فروش اختصاصی، خودروی شما توسط کارشناسان سامانه دورهاتو بازدید، بررسی و عکسبرداری می‌شود و با توجه به بازدید صورت گرفته و شرایط حال حاضر بازار، قیمت آن مشخص گردیده و پس از تاییدِ قیمت فروش خودرو توسط شما، اقدامات لازم جهت فروش آن توسط کارشناسان فروش سامانه دورهاتو انجام می گیرد، در این روش شما دیگر پاسخگوی تماسهای خریداران نبوده و کارشناسان سامانه دورهاتو بر اساس بازاریابی های لازم، خریدار واقعی را شناسایی و به شما معرفی می نمایند تا پس از هماهنگی با نماینده سامانه دورهاتو خریدار جهت بازدید و تکمیل فرآیند خرید در محل شما حاضر شده تا در صورت توافق نهایی فرآیند تکمیل معامله صورت پذیرد. در این خدمت فقط لازم است قرارداد و اسناد و مدارک نقل و انتقال توسط شما امضاء شده و وجه آن را دریافت نمایید.

۲. دریافت خدمت فروش اختصاصی مستلزم پرداخت چه هزینه هایی می باشد؟

فروش خودرو برای فروشنده رایگان بوده و سامانه دورهاتو حق الزحمه خود را از خریدار دریافت می نماید.

۳. قیمت گذاری خودرو به چه صورت خواهد بود؟

قیمت‌گذاری خودرو با توجه به بازدید صورت گرفته از خودرو و شرایط حال بازار محاسبه می شود.

۴. انعقاد قرارداد و مدارک مورد نیاز برای فروش چیست؟

بعد از رویت مدارک و توافق با خریدار، در حضور کارشناسان قرارداد سامانه دورهاتو، پس از مشخص شدن قیمت و شرایط پرداخت و زمان مراجعه به تعویض پلاک و دفترخانه اسناد رسمی، مبایعه نامه تنظیم و به امضاء طرفین معامله می رسد. مدارک لازم: سند مالکیت خودرو - سند کمپانی برای خودروهای داخلی - سند گمرکی خودرو برای اتومبیل های وارداتی(کاردکس) - کارت خودرو - بنچاق - برگ معاینه فنی معتبر خودروهای بالای 5 سال - مفاصاحساب عوارض شهرداری - بیمه خودرو - تاییدیه عدم خلافی - مدارک شناسایی فروشنده.

۵. در فروش خودرو، نیاز به برقراری ارتباط با خریداران، وجود دارد؟

خیر- تمامی مذاکرات توسط کارشناسان سامانه دورهاتو صورت می پذیرد و در صورت توافق اولیه جهت بازدید خودرو، خریدار به اتفاق کارشناس تنظیم قرارداد سامانه دورهاتو در محل شما حاضر شده و در صورت توافق نهایی درخصوص شرایط پرداخت و سایر شرایط قرارداد با شما ارتباط خواهند گرفت تا در نهایت فرآیند معامله تکمیل گردد.

۶. مدت زمان، فروش خودرو چه میزان خواهد بود؟

کارشناسان ما تلاش می کنند تا در کمترین زمان ممکن خودرو شما را با بهترین قیمت به فروش برسانند. لازم به ذکر است زمان فروش خودرو به قیمت توافق شده، شرایط بازار و مشخصات خودرو درخواستی نیز بستگی دارد که معمولاً بین 3 تا 10 روز زمان می‌برد.

۷. در فروش خودرو، نیاز به برقراری ارتباط با خریداران، وجود دارد؟

خیر- تمامی مذاکرات توسط کارشناسان سامانه دورهاتو صورت می پذیرد و در صورت توافق اولیه جهت فروش خودرو، خریدار به اتفاق کارشناس تنظیم قرارداد سامانه دورهاتو در محل شما حاضر شده و در صورت توافق نهایی درخصوص شرایط پرداخت و سایر شرایط قرارداد با شما ارتباط خواهند گرفت تا در نهایت فرآیند معامله تکمیل گردد.

۸. برای فروش خودرو، نیاز به تحویل خودرو به سامانه دورهاتو می باشد؟

خیر.خودرو نزد خودتان می ماند و جهت بازدید خریدار، هماهنگی های لازم با شما صورت می پذیرد.

سایر خدمات دورهاتو

حذف آگهی

قوانین

تایید