درخواست فروش فوری خودرو

با دورهاتو، زمان را از دست ندهید!

فروش فوری خودرو، یک ساعته درب منزل شما

icon

لطفا مشکلات زیر را برطرف نمایید

قوانین و مقررات خدمات دورهاتو را خوانده و قبول دارم

برای تایید و ثبت سفارش خود، کد ارسالی را وارد نمایید

یک پیامک حاوی کد تایید سفارش، به شماره 09183501820 ارسال شده است. لطفا برای ثبت نهایی درخواست خود، کد ارسالی را در کادر زیر وارد بفرمایید

ارسال مجدد کد - 25:00

شماره خود را اشتباه وارد کردید ؟

check
icon

درخواست فروش فوری خودرو با شماره پیگیری 12345 با موفقیت به نام شما ثبت گردید.

کارشناسان دورهاتو در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

سوالات متداول

۱. فروش فوری خودرو در سامانه دورهاتو چه مزیت هایی دارد؟

مراحل فروش فوری نیز مانند فروش اختصاصی خواهد بود. ولی مدت زمان فروش خودرو در فروش فوری30 دقیقه تا 1 ساعت پس از بازدید و کارشناسی خودرو خواهد بود.

۲. شرایط فروش فوری خودرو در سامانه دورهاتو به چه صورت است؟

خودرو در رهن شرکت‌ها، لیزینگ و بنگاه‌های خصوصی نباشد. در زمان کارشناسی، خودرو باید از نظر بدنه کاملا تمیز باشد. در زمان کارشناسی، مالک به همراه مدارک خودرو حضور داشته باشند.

۳. زمان صرف شده بابت فروش فوری خودرو از طریق سامانه دورهاتو چه میزان خواهد بود؟

پس از توافق اولیه با فروشنده خودرو، کارشناس به محل اعزام و پس از تایید مدارک هویتی و توافق محدوده قیمت، تکمیل فرآیند کارشناسی، فروش خودرو در بازه زمانی 30 دقیقه تا 1 ساعت انجام خواهد شد.

۴. فرآیند قیمت‌گذاری خودروها به چه صورت خواهد بود؟

خودروها بر اساس مدل، سال، شرایط فنی و فیزیکی، قیمت گذاری و کارشناسی می شود و آخرین پیشنهاد قیمت خرید به فروشنده اعلام و در صورت تایید، فرآیند فروش تکمیل خواهد شد.

۵. فرآیند فروش فوری به چه صورت است؟

پس از برگزاری فروش فوری، نسبت به بررسی دقیق تر خودرو و توافق قیمت با فروشنده اقدام شده و کارشناس قرارداد سامانه دورهاتو به همراه خریدار در محل فروشنده حاضر و نسبت به انعقاد قرارداد خودرو با مشخص شدن زمان حضور تعویض پلاک و دفترخانه اسناد رسمی، فرآیند معامله تکمیل می گردد.

۶. در فروش خودرو، نیاز به برقراری ارتباط فروشندگان با خریدار، وجود دارد؟

خیر- تمامی مذاکرات توسط کارشناسان سامانه دورهاتو صورت می پذیرد و در صورت توافق اولیه جهت فروش خودرو، خریدار به اتفاق کارشناس تنظیم قرارداد سامانه دورهاتو در محل شما حاضر شده و در صورت توافق نهایی درخصوص شرایط پرداخت و سایر شرایط قرارداد با شما ارتباط خواهند گرفت تا در نهایت فرآیند معامله تکمیل گردد.

۷. برای فروش فوری خودرو از طریق سامانه دورهاتو، محدودیت مدل خودرو وجود دارد؟

بله! مواردی چون سال تولید ( مدل‌های پایین) ، کارکرد بالای خودرو ، محدودیت برخی از مدل‌ها که پس از ثبت درخواست فروش فوری خودرو در سامانه، وضعیت آن مشخص و به اطلاع فروشنده می رسد.

سایر خدمات دورهاتو

حذف آگهی

قوانین

تایید