ساخت خودروی دیزلی منوط به کیفیت گازوئیل

ساخت خودروی دیزلی منوط به کیفیت گازوئیل

ساخت خودروی دیزلی منوط به کیفیت گازوئیل

در پی موضوع درخواست مجوز ساخت خودروهای سواری دیزلی از سوی ایران خودرو و مخالفت متقابل سازمان محیط زیست کشور به علت عدم کیفیت مناسب سوخت گازوئیل کشور،مدیران شرکت ملی نسبت به موضوع کیفیت سوخت گازوئیل واکنش نشان دادند.

اصرار ایران خودرو بر تولید خودروی سواری دیزلی با سوخت گازوئیل و مخالفت شدید سازمان محیط زیست کشور با موضوع به علت کیفیت سوخت، موضوعی است که بسیار مورد توجه قرار گرفته است و یکی از دلایل اصلی آن نیز بحث کیفیت گازوئیل کشور است.

سعید مداح مروج مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی پالایش و پخش در این باره گفت : بنده اطلاعی از تصمیمات سازمان محیط زیست ندارد اما این موضوع که گفته می شود نفت گاز کیفی نیست را نمی توانم بپذیرم، چراکه ما گریدهای مختلفی از این محصول را تولید و به بازار عرضه می کنیم. هم اکنون توان تولید نفت گاز با گوگرد 10ppm تا 5000ppm در کشور وجود دارد.

مداح ادامه داد : لازم است سازمان محیط زیست مشخصات گازوئیل مورد نظر خود را به طور کتبی در اختیار ما قرار دهد. در شرایط فعلی تنها می توانم بگویم که پالایشگاه ها گریدهای مختلفی از گازوئیل را تولید می کنند و به تبع نباید مشکلی وجود داشته باشد.

مطالب مرتبط
موتور استیرلینگ چیست؟

موتور استیرلینگ چیست؟

موتور استرلینگ اولین بار در 27 سپتامبر در سال 1816 توسط رابرت استرلینگ در اسکاتلند (چنسری، ادینبرگ) اختراع شد که امن‌تر و اقتصادی‌تر از موتورهای بخار آن روزگار بنظر می رسید.
احتمال غیر دولتی شدن ایران خودرو و سایپا

احتمال غیر دولتی شدن ایران خودرو و سایپا

سعید باستانی، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از واگذاری سهام دولت در شرکت های ایران خودرو و سایپا خبر داد
خبر خوش برای خریداران محصولات پژو

خبر خوش برای خریداران محصولات پژو

شرکت ایکاپ طی اطلاعیه ای اعلام کرد در حال ارسال دعوت نامه خودروها برای ماه جدید است.
دیدگاهی بنویسید

حذف آگهی