رشد 20 درصدی ارزش سهام تسلا

رشد 20 درصدی ارزش سهام تسلا

رشد 20 درصدی ارزش سهام تسلا

در پی عملکرد موفق شرکت تسلا در 3 ماهه انتهای سال 2019 ، تحلیلگران موسسه آرگوس ارزش هدف سهام تسلا را از 556 به 808 دلار افزایش داد و همین امر باعث افزایش ارزش سهام تسلا تا 19.9 درصد شد. این میزان افزایش ارزش سهام یک شرکت آخرین بار در می 2013 اتفاق افتاد.

تحلیلگران گران موسسه آرگوس در بیانیه ای که منتشر کردند نشان دادند که عملکرد مالی شرکت تسلا در سه ماهه چهارم 2019 فرا تر از انتظار وال استریت بوده در نتیجه پیش بینی کرده که سود پرداختی به هر سهم از 5.96 دلار به مقدار 8.01 دلار افزایش خواهد یافت.

بعد از انتشار این گزارشات و بلافاصله بعد از شروع معاملات بازار سهام ، ارزش هر سهم شرکت تسلا 786.14 دلار رسید که بیشترین میزان در تاریخ این سهم می باشد.

لازم به ذکر است که رشد سهام تسلا از ابتدای سال تا الان بیش از 85 درصد بوده و در حال حاضر ارزش این شرکت در بازار به بیشتر از 140 میلیارد دلار رسیده است.

برچسب‌ها
مطالب مرتبط
شرکت تسلا موتورز به عنوان ارزشمندترین خودروساز آمریکا معرفی شد

شرکت تسلا موتورز به عنوان ارزشمندترین خودروساز آمریکا معرفی شد

طبق گزارشات منتشر شده از رشد 17 درصدی ارزش سهام شرکت تسلا موتورز در بازار سهام وال استریت ، بسیاری از تحلیل گران بازار سهام آمریکا به شوک فرو رفتند.
توییت ایلان ماسک 14 میلیارد دلار به تسلا ضرر زد

توییت ایلان ماسک 14 میلیارد دلار به تسلا ضرر زد

ایلان ماسک موسس و مدیرعامل تسلا موتورز یکی از پیشرو ترین افراد حاضر در صنعت خودرو و البته یکی از دردسر ساز ترین هاست. این خودروساز موفق به تازگی با توییتی درباره قیمت سهام تسلا ، باعث شد تا قیمت سهام کاهش داشته و این شرکت متحمل کاهش 14 میلیاردی ارزش این شرکت شود.
افزایش طرفداران خودروهای برقی تسلا در چین

افزایش طرفداران خودروهای برقی تسلا در چین

طرفداران خودروهای برقی ساخت شرکت آمریکایی تسلاموتورز در چین علی‌رغم جنگ تجاری میان این دو کشور رو به افزایش است.
دیدگاهی بنویسید

حذف آگهی

قوانین

کاربر گرامی، لطفا جهت عضویت و ثبت آگهی در وب سایت دورهاتو ، قوانین استفاده از آن را به دقت مطالعه فرمایید. همچنین عضویت و ورود شما به معنای موافقت با قوانین اعلام شده در این سایت می باشد، و در صورتی که در قوانین مندرج، تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می نمائید که استفاده مستمر شما از سایت دورهاتو به معنای قبول هرگونه تغییرات می باشد.
تایید