افزایش فروش جهانی مرسدس بنز نسیت به سال گذشته

افزایش فروش جهانی مرسدس بنز نسیت به سال گذشته

افزایش فروش جهانی مرسدس بنز نسیت به سال گذشته

شرکت خودروسازی دایملر آلمان به تازگی جدید ترین آمار فروش محصولات خود را در سه ماهه سوم سال 2019 منتشر کرد که در آن نشان از افزایش رشد فروش خودروهای این شرکت، وجود دارد.

مرسدس بنز یکی از بزرگترین خودروسازان جهان به شمار می رود و بخاطر کیفیت خودروهای خود همیشه فروش مناسبی در شرایط مختلف بازار داشته است. حال با انتشار گزارش میزان فروش خودروهای مرسدس و مقایسه آن با فروش سال گذشته میلادی شاهد افزایش میزان فروش خودروهای مرسدس بنز هستیم. در این گزارش بطور کلی میزان فروش خودروهای مرسدس افزایش 8 درصدی و میزان فروش ون های مرسدس رشد 10 درصدی را تجربه کردند.

همچنین در این گزارش میزان درآمدزایی مرسدس در سه ماهه سوم 2019 به میزان 43.3 میلیارد یورو بود که این مقدار نسبت به درآمد 40.2 میلیارد یورو در سال 2018 حدود 8 درصد رشد در میزان درآمد داشته باشد.

همچنین میزان سودآوری شرکت دایملر در سه ماهه سوم 2019 حدود 1813 میلیون یورو بود که این رقم در سه ماهه سوم سال 2018 مقدار 1761 میلیون یورو بود.

همچنین میزان فروش خودروهای دایملر در سه ماهه سوم سال 2018 تعداد 794 هزار و 700 دستگاه بوده که میزان فروش در مدت مشابه در سال جاری به 839 هزار و 300 دستگاه رسید که به معنای رشد 10 درصدی فروش می باشد.

 

برچسب‌ها
مطالب مرتبط
شرکت مرسدس بنز در هرثانیه چند دلار سود می برد؟

شرکت مرسدس بنز در هرثانیه چند دلار سود می برد؟

عصرایران نوشت:طبق آمار اداره کار آمریکا بیش از نیمی از کارگران آمریکایی در جولای حدود 876 دلار در هفته درآمد داشته‌اند. این در حالیست که مرسدس در 48 ساعت 58 میلیون و 495 هزار و 488 دلار سود درآمد دارد.
اتحاد بنز، بی ام و و آئودی

اتحاد بنز، بی ام و و آئودی

طبق گزارش های منتشرشده شرکت خودروسازی آئودی جهت توسعه سامانه های خودروهای هوشمند با بنز و بی.ام.و همکاری خواهد کرد.
6 حقیقت در مورد مرسدس بنز

6 حقیقت در مورد مرسدس بنز

مرسدس بنز یک برند موفق و شناخته شده بین المللی در خودروسازی است. مرسدس انواع خودروهای لوکس، کامیون، اتوبوس و... را با بهترین کیفیت تولید می کند. اما مرسدس حقایق جالب دیگری هم دارد که شما را متعجب می کند.
دیدگاهی بنویسید

حذف آگهی