افزایش فروش جهانی مرسدس بنز نسبت به سال گذشته

افزایش فروش جهانی مرسدس بنز نسبت به سال گذشته

افزایش فروش جهانی مرسدس بنز نسبت به سال گذشته

شرکت خودروسازی دایملر آلمان به تازگی جدید ترین آمار فروش محصولات خود را در سه ماهه سوم سال 2019 منتشر کرد که در آن نشان از افزایش رشد فروش خودروهای این شرکت، وجود دارد.

مرسدس بنز یکی از بزرگترین خودروسازان جهان به شمار می رود و بخاطر کیفیت خودروهای خود همیشه فروش مناسبی در شرایط مختلف بازار داشته است. حال با انتشار گزارش میزان فروش خودروهای مرسدس و مقایسه آن با فروش سال گذشته میلادی شاهد افزایش میزان فروش خودروهای مرسدس بنز هستیم. در این گزارش بطور کلی میزان فروش خودروهای مرسدس افزایش 8 درصدی و میزان فروش ون های مرسدس رشد 10 درصدی را تجربه کردند.

همچنین در این گزارش میزان درآمدزایی مرسدس در سه ماهه سوم 2019 به میزان 43.3 میلیارد یورو بود که این مقدار نسبت به درآمد 40.2 میلیارد یورو در سال 2018 حدود 8 درصد رشد در میزان درآمد داشته باشد.

همچنین میزان سودآوری شرکت دایملر در سه ماهه سوم 2019 حدود 1813 میلیون یورو بود که این رقم در سه ماهه سوم سال 2018 مقدار 1761 میلیون یورو بود.

همچنین میزان فروش خودروهای دایملر در سه ماهه سوم سال 2018 تعداد 794 هزار و 700 دستگاه بوده که میزان فروش در مدت مشابه در سال جاری به 839 هزار و 300 دستگاه رسید که به معنای رشد 10 درصدی فروش می باشد.

 

برچسب‌ها
مطالب مرتبط
خودرو کانسپت جدید مرسدس بنز AVTR با الهام از فیلم آواتار

خودرو کانسپت جدید مرسدس بنز AVTR با الهام از فیلم آواتار

شرکت مرسدس بنز به تازگی مدل کانسپت جدیدی را با نام AVTR در نمایشگاه CES 2020 به نمایش گذاشت که توجه بسیاری را به خود جلب کرد.
آشنایی با کلاس های مختلف خودروهای  مرسدس بنز

آشنایی با کلاس های مختلف خودروهای مرسدس بنز

مرسدس یکی از بهترین برندهای خودرو در سطح جهانی و البته برندی محبوب در ایران است. ما هر روز انواع تولیدات این برند را در خیابان های شهر میبینیم اما آیا تابحال به حروفی که در اسم مدل های این خودرو استفاده شده فکر کرده اید؟
مرسدس بنز چینی و مشکل فنی

مرسدس بنز چینی و مشکل فنی

بر اساس گزارشات منتشر شده از سوی یکی از سازمان نظارتی و کنترل کیفیتی کشور چین ، شرکت دایملر آلمان که شرکت مرسدس یکی از زیرمجموعه های آن بشمار می رود برای حدود 40 هزار دستگاه مرسدس فراخوان اعلام کرد.
دیدگاهی بنویسید

حذف آگهی