برترین کانسپت های نمایشگاه لس آنجلس 2019 - سری دوم

برترین کانسپت های نمایشگاه لس آنجلس 2019 - سری دوم

برترین کانسپت های نمایشگاه لس آنجلس 2019 - سری دوم

در مقاله اول برترین کانسپت های نمایشگاه لس آنجلس 2019 به بررسی 5 کانسپت معرفی شده در این نمایشگاه پرداختیم حال به بررسی 5 خودروی کانسپت دیگر که در این نمایشگاه معرفی شدند می پردازیم:

مرسدس سیمپلکس

کانسپت جدید شرکت مرسدس یعنی مرسدس بنز سیمپلکس به طور واضحی نشان می دهد که این شرکت همواره به تاریخ خود افتخار میکند و به نظر می رسد این تاریخ تاثیر زیادی بر روی طراحی محصولات آینده آنها خواهد داشت. بطور مثال با بررسی اولیه مرسدس سیمپلکس می توان دریافت که طراحی این کانسپت از مرسدس RS 35 مدل 1901 الهام گرفته شده است و با وجود گذشت بیش از 100 سال از تولید RS 35 می توان از طراحی آن برای خودروهای آینده نیز استفاده کرد.

مرسدس سیمپلکس

تویوتا میرای 2021

با توجه به طراحی آخرین مدل معرفی شده از خودروی تویوتا میرا، می توان دریافت ظاهر این خودرو قرار است تلفیقی از طراحی کمری ، ابعاد کرولا و المان هایی از خودروهای لکسوس خواهد بود البته مجموعا ظاهر سایر خودروهای پاک تویوتا را خواهد داشت. با توجه به تغییراتی که تویوتا میرای از زمان عرفی اولیه داشته باید ببینیم که طراحی نهایی به چه سمتی پیش خواهد رفت؟

تویوتا میرای 2021

فولکس واگن اطلس کراس اسپرت R

فولکس واگن اطلس کراس اسپرت R یکی از جذاب ترین خودروهای معرفی شده در نمایشگاه لس آنجلس امسال می باشد. برای درک توانایی ها اطلس کراس اسپرت، فولکس واگن دست به طراحی نسخه مسابقه ای آن زده تا اطلس کراس اسپرت R را در کلاس هفت مسابقات «باجا 100» سال آینده شرکت دهد.

نسخه اولیه با موتور دو لیتری توربوشارژ و قابلیت تولید قدرت 480 تا 600 اسب بخار معرفی شد که کار طراحی این پیشرانه به کمک تیک WRC و تیم رالی فولکس واگن انجام شد.

فولکس واگن اطلس کراس اسپرت R

فولکس واگن ID Space

فولکس واگن ID Space هفتمین خودرو معرفی شده از سری ID می باشد و اولین خودروی استیشن در این سری می باشد. پیش بینی استقبال مردم اروپا از خودروی برقی در کلاس استیشن به نظر درست خواهد بود و می تواند نقطه قوتی در موفقیت خانواده ID به حساب خواهد آمد اما شاید معرفی آن در نمایشگاه لس آنجلس آمریکا زیاد کار حساب شده ای نبود. طبق گزارشات سری ID قرار است که بر روی پلتفرم MEB تولید شوند.

فولکس واگن ID Space

برچسب‌ها
مطالب مرتبط
برترین کانسپت های نمایشگاه لس آنجلس 2019

برترین کانسپت های نمایشگاه لس آنجلس 2019

نمایشگاه خودرو لس آنجلس یکی از معتبر ترین اتفاقات صنعت خودروست که هر ساله از اواسط نوامبر به مدت 10 روز در مرکز نمایشگاه های لس آنجلس برگزار می شود.
دیدگاهی بنویسید

حذف آگهی