برترین کانسپت های نمایشگاه لس آنجلس 2019

برترین کانسپت های نمایشگاه لس آنجلس 2019

برترین کانسپت های نمایشگاه لس آنجلس 2019

نمایشگاه خودرو لس آنجلس یکی از معتبر ترین اتفاقات صنعت خودروست که هر ساله از اواسط نوامبر به مدت 10 روز در مرکز نمایشگاه های لس آنجلس در فضایی به مساحت 71 هزار متر مربع برگزار می شود.

در این نمایشگاه جدید ترین محصولات شرکت های خودروسازی و آخرین تکنولوژی های صنعت خودرو به نمایش گذاشته می شود همچنین کنفرانس هایی در این حوزه و آینده آن برگزار می شود. همچنین در بخشی از این نمایشگاه ، جدیدترین کانسپت های استودیو های مختلف جهان بررسی می شوند و برترین آنها معرفی می شود.

نمایشگاه خودرو اس آنجلس 2019 از 20 تا 29 نوامبر برگزار می شود. در زیر لیستی از برترین کانسپت های ارائه شده در این نمایشگاه تا به امروز را می بینیم.

هیوندای RM19

خودروی RM19 شرکت کره ای هیوندای با ظاهری شبیه به سری N یکی از چشم نواز ترین های امسال بود. این خودرو با موتوری که در وسط بدنه قرار گرفته ، دیفرانسیل عقب و بدنه ایرودینامیکی خود، یک خودروی فوق العاده با هدف سرعت را معرفی می کند.

هیوندای RM19

هیوندای ویژن T

هیوندای با خودروی ویژن T یک طراحی کاملا متفاوت نسبت به RM19 را به نمایش گذاشته است. ویژن T با ظاهری فضایی به بهترین نحو زیبایی در طراحی خودروهای نسل بعد را نمایش داده است. از این کراس اوور پلاگین هیبریدی مشخصات فنی بیشتری ارائه نشده و این موضوع را می توان دلیلی برای برنامه ریزی هیوندای برای اینگونه خودروها دانست.

هیوندای ویژن T

کارما SC2

کارما با معرفی محصول SC2 آینده ای برای صنعت خودرو تصویر کرده است. در این خودرو با دو موتور تمام برقی برای هر محور جلو و عقب، قدرتی در حد 1100 اسب بخار با گشتاور 14 هزار نیوتن-متر به چرخ ها منتقل می کند.

کارما SC2

کیا سلوتوس

کیا سلوتوس نیز یک خودروی شاسی بلند کره ای دیگر است که در این نمایشگاه توجه ها را به خود جلب کرده است. طبق اطلاعات منتشر شده این خودرو قرار است در دو نسخه ویژه شهری و تریل اتک معرفی شود. شیشه های کاملا دودی این خودرو در نمایشگاه باعث به وجود آمدن دو نظریه در رابطه با این خودرو شد، یک اینکه این محصول نزدیک به محصول نهایی است و به زودی به طور انبوه تولید و عرضه می شود و دو اینکه احتمالا زمان زیادی از شروع طراحی این خودرو نگذشته است و طراحان کیا تمام تمرکز خود را بر روی طراحی کابین این خودرو صرف کردند.

کیا سلوتوس

مزدا 3 TCR

ظاهرا مزدا با معرفی مزدا 3 TCR خود را برای حضور در مسابقات تورینگ آماده می کند و این بار بجای استفاده از یک خودروی سدان سایز متوسط ، از محصول جمع و جور خود در این مسابقات استفاده خواهد کرد. این نسخه قرار است در تاریخ 26 ژانویه 2020 در مسابقه رولکس24 حضور پیدا کند.

مزدا 3 TCR

برچسب‌ها
مطالب مرتبط
برترین کانسپت های نمایشگاه لس آنجلس 2019 - سری دوم

برترین کانسپت های نمایشگاه لس آنجلس 2019 - سری دوم

نمایشگاه خودرو لس آنجلس یکی از معتبر ترین اتفاقات صنعت خودروست که هر ساله از اواسط نوامبر به مدت 10 روز در مرکز نمایشگاه های لس آنجلس برگزار می شود.
دیدگاهی بنویسید

حذف آگهی