تدوین استاندارد ملی برای سیلندرهای گاز خودرو

تدوین استاندارد ملی برای سیلندرهای گاز خودرو

تدوین استاندارد ملی برای سیلندرهای گاز خودرو

به تازگی پیش نویس استاندارد جدیدی با عنوان "سیلندرهای گاز بازرسی نصب و بازسمجی کیفیت سیلندرهای فشار زیاد نصب شده بر روی خودروها به منظور ذخیره گاز طبیعی به عنوان سوخت" در آخرین جلسه کمیته ملی خودرو و نیروی محرکه سازمان ملی استاندارد ایران، به تصویب رسد.

در ارتباط با این موضوع، آزیتا خضرایی  مدیرکل دفتر تدوین استانداردهای ملی، هدف تدوین این استاندارد را تعیین الزامات نصب شده بر روی خودروهای گاز سوز دانست و در ادامه بیان کرد: این سیلندرها بر اساس استاندارد ملی به شماره 7598 و به منظور ذخیر گاز طبیعی طراحی و ساخته شدند.

همچنین ادامه داد: به زودی آخرین نسخه استاندارد مذکور بر روی پایگاه اطلاع رسانی سازمان ملی استاندارد یا www.isiri.gov.ir  برای دسترسی کاربران و صاحب نظران قرار خواهد گرفت.

مطالب مرتبط
پرداخت وام برای دوگانه سوز کردن خودروها به مبلغ 2.5 میلیون تومان

پرداخت وام برای دوگانه سوز کردن خودروها به مبلغ 2.5 میلیون تومان

حمید قاسمی، مدیر CNG شرکت ملی نفت از تخصیص وام 2.5 میلیونی خبر داد. همچنین رئیس انجمن صنفی جایگاه داران CNG، اردشیر دادرس از افزایش 1392 ریالی قیمت CNG از اول خرداد خبر داد و گفت این افزیش قیمت صرف توسعه صنعت CNG، افزایش ایمنی و هوشمندسازی جایگاه ها خواهد شد.
اعلام قیمت جدید CNG

اعلام قیمت جدید CNG

حمید قاسمی، مدیر طرح CNG کشور از افزایش 39 تومانی بهای گاز، از ابتدای خرداد سال جاری خبر داد و اعلام کرد که این افزایش 39 تومانی کمتر از 10 درصد بوده و حدود 9 درصد است.
قیمت گاز CNG گران شد

قیمت گاز CNG گران شد

شرکت پخش فراورده های نفتی اعلام کرد که از ساعت 24 امشب، سه شنبه به تاریخ 98/02/31 قیمت هر کیلوگرم CNG به میزان 56.8 تومان (حدود 9.5 درصد) افزایش خواهد یافت
دیدگاهی بنویسید

حذف آگهی

قوانین

کاربر گرامی، لطفا جهت عضویت و ثبت آگهی در وب سایت دورهاتو ، قوانین استفاده از آن را به دقت مطالعه فرمایید. همچنین عضویت و ورود شما به معنای موافقت با قوانین اعلام شده در این سایت می باشد، و در صورتی که در قوانین مندرج، تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می نمائید که استفاده مستمر شما از سایت دورهاتو به معنای قبول هرگونه تغییرات می باشد.
تایید