بوگاتی باز هم رکورد سرعت را شکست

بوگاتی باز هم رکورد سرعت را شکست

بوگاتی باز هم رکورد سرعت را شکست

شیرون یکی از جدید ترین محصولات بوگاتی به تازگی رکورد سرعت خودروهای خیابانی را ارتقا داد. این رکورد هفته پیش به تاریخ 2 آگوست (11 شهریور) در پیست خصوصی فولکس واگن در آلمان ثبت شد. البته ثبت رکورد در حدود یک ماه پیش انجام شد ولی خبر و محتوای آن دوشنبه هفته پیش منتشر شد.

شرکت بوگاتی حداکثر سرعت شیرون را 430 کیلومتر بر ساعت اعلام کرده بود در حالی همیشه پیش بینی می شد که این خودرو حداکثر سرعتی بیش از 447 کیلومتر بر ساعت خواهد داشت تا اینکه اندی والاس راننده بوگاتی توانست با یک نسخه استاندارد بوگاتی شیرون به حداکثر سرعت 490.48 کیلومتر بر ساعت رسید. در این تست که در یک مسیر مستقیم چندکیلومتری انجام شد بوگاتی شیرون در کمتر از 2.4 ثانیه از سرعت صفر به سرعت 100 کیلومتر بر ساعت رسید و در ادامه به سرعت باورنکردنی 490.48 کیلومتر بر ساعت رسید. 

بوگاتی شیرون استاندارد دارای موتور 8 لیتری 12 سیلندر W16 می باشد که قدرت 1578 اسب بخار را به چرخ ها منتقل می کند. شیرون همچنین 1600 نیوتون متر گشتاور تولید می کند.

برای دیدن فیلم این تست بر روی این لینک کلیک کنید.

برچسب‌ها
مطالب مرتبط
گرانقیمت ترین خودروی جهان معرفی شد

گرانقیمت ترین خودروی جهان معرفی شد

نمایشگاه ژنو امسال میزبان گرانقیمت ترین خودروی جهان با نام La Voiture Noire به معنای «خودروی سیاه» محصول شرکت بوگاتی بود. این شرکت فرانسوی به مناسبت صد و دهمین سالگرد تاسیس خود اقدام به تولید تنها یک خودرو از این مدل کرده است. بوگاتی  La Voiture Noire کمتر از 24 ساعت در نمایشگاه به نمایش گذاشته شد.
امضای بیژن پاکزاد بر روی دو سوپرماشین

امضای بیژن پاکزاد بر روی دو سوپرماشین

نگاهی به بوگاتی بیژن پاکزاد
دیدگاهی بنویسید

حذف آگهی