خودروی هیبریدی مرسدس بنز

خودروی هیبریدی مرسدس بنز

خودروی هیبریدی مرسدس بنز

خودروی هیبریدی بنز در دو کلاس A  و B در ماه سپتامبر در نمایشگاه خودروی فرانکفورت رو نمایی خواهد شد. این خودروها مجهز به یک موتور بنزینی چهارسیلندری هستند که از باتری های لیتیومی بهره می برند و می توانند 15 تا 16 کیلو وات برق در هر ساعت تولید نمایند. این دو خودرو مجهز به پیشرانه 218 اسب بخار هستند که حداکثر سرعت آن 87 مایل بر ساعت است.

بر اساس گزارشات، 45 دقیقه زمان نیاز است تا باتری خودرو از 10درصد به 100 درصد شارژ شود. این در حالی است که تعمیرکاران موتور از طریق جریان مستقیم می توانند در 25 دقیقه شارژ باتری را به 80 درصد برسانند. قیمت خودرو های هیبریدی کلاس A از 36 هزارو 943 یورو و قیمت پایه کلاس B نیز از 37 هزار و 663 یورو شروع خواهد شد. اما به احتمال زیاد قیمت نهایی بیش از 41 هزار یورو خواهد بود. این خودروهای هیبریدی در بازار اروپا عرضه خواهد شد و به طور مستقیم در آمریکا عرضه نمی شود. کلاسA  و B خودروهای هاچ بک این شرکت هستند که برای تردد و استفاده در شهر طراحی شده اند.

برچسب‌ها
مطالب مرتبط
کانسپت جدید مرسدس، امید به آینده

کانسپت جدید مرسدس، امید به آینده

EQ Silver Arrow کانسپت جدید مرسدس با الهام از دهه 30 میلادی، مجموعه ای از زیبایی، قدرت و سازگاری با محیط زیست
مرسدس بنز چینی و مشکل فنی

مرسدس بنز چینی و مشکل فنی

بر اساس گزارشات منتشر شده از سوی یکی از سازمان نظارتی و کنترل کیفیتی کشور چین ، شرکت دایملر آلمان که شرکت مرسدس یکی از زیرمجموعه های آن بشمار می رود برای حدود 40 هزار دستگاه مرسدس فراخوان اعلام کرد.
فراخوان 60 هزار مرسدس بنز در آلمان

فراخوان 60 هزار مرسدس بنز در آلمان

وزارت حمل و نقل کشور آلمان به تازگی اعلام کرد که دیملر بایستی 60 هزار مرسدس بنز دیزلی را فرا بخواند و دلیل این کار را نرم افزاری برای تحریف تست آلایندگی در این خودروها بیان کرد.
دیدگاهی بنویسید

حذف آگهی

قوانین

تایید