سرگرمی های جدید تسلا برای اسکچ

سرگرمی های جدید تسلا برای اسکچ

سرگرمی های جدید تسلا برای اسکچ

شرکت خودروسازی تسلا در تلاش است با توسعه‫ی سیستم سرگرمی خودروهای خودران و ارائه چند بازی رایانه‫ای، بار دیگر برنامه‫های سرگرم‫کننده در اختیار رانندگان قرار دهد. این در حالی است که این شرکت پیش از این «اسکچ‫پد» (Sketchpad) را برای خودروهای خود ارائه کرده بود. رانندگان با این برنامه می‫توانستند زمانی که در انتظار شارژشدن باتری خودرو هستند، مشغول کشیدن نقاشی و اشکال مختلف شوند. این شرکت اعلام کرد در نسخه های جدید خود به دنبال افزودن ویژگی‫های بیشتری به این برنامه است.

 مشتریان شرکت تسلا معمولا درخواست‫های خودشان را از طریق حساب کاربری شرکت و یا از طریق صفحه کاربری «ایلان ماسک»، بنیانگذار این شرکت مطرح کرده و شرکت تسلا نیر آن‫ها را به اجرا در می‫آورد. حال ممکن است ویژگی‫های جدید نیز درخواست مشتریان این شرکت بوده باشد. به طور مثال در چند ماه گذشته برخی از مشتریان تسلا درخواست پشتیبانی از انیمشین را مطرح کرده بودند.  

در ادامه ایلان ماسک خبر از ارائه‫ی یک سیستم پخش موسیقی را به مشتریان خود داده است که به هنگام پخش موسیقی، متن ترانه بر روی نمایشگر نمایش داده می‫شود و افراد به جای خواننده اصلی می‫توانند بخوانند.

علاوه‫بر این تسلا چند بازی رایانه ای برای اسکچ ارائه کرده است که در این بازی می‫توان با استفاده از فرمان، پدال ترمز و پدال گاز خودرو جهت هدایت کردن خودروی داخل بازی استفاده کرد.

برچسب‌ها
مطالب مرتبط
سراسر اروپا به سوپرشارژرهای تسلا تجهیز می‌شود

سراسر اروپا به سوپرشارژرهای تسلا تجهیز می‌شود

"ایلان ماسک" بنیانگذار شرکت بزرگ "تسلا" در صفحه مجازی خود در توئیتر از توسعه سوپرشارژرهای این شرکت در سراسر اروپا خبر داد
نیمی از مشتریان وسائل نقلیه برقی، طرفدار خودروهای تسلا هستند

نیمی از مشتریان وسائل نقلیه برقی، طرفدار خودروهای تسلا هستند

تازه‌ترین نظرسنجی‌های صورت گرفته نشان می‌دهد که تقریبا نیمی از مشتریان خودروهای برقی قصد دارند خودروهای الکتریکی تسلا را تهیه و خریداری کنند.
رکورد جدید تسلا 3

رکورد جدید تسلا 3

طی گزارش که به تازگی از میزان فروش خودروی تسلا 3 منتشر شد نشان از رکورد شکنی این خودرو داشت.
دیدگاهی بنویسید

حذف آگهی