اخذ مبلغ 10 هزار تومان هنگام تحویل کارت سوخت

اخذ مبلغ 10 هزار تومان هنگام تحویل کارت سوخت

اخذ مبلغ 10 هزار تومان هنگام تحویل کارت سوخت

با توجه به اینکه طرح الزام استفاده از کارت سوخت شخصی از چند روز دیگر یعنی بیستم مرداد ماه در کلان شهرهای تهران، کرج، تبریز و اصفهان، اجرا خواهد شد بسیاری از افرادی که از طریق سامانه دولت برای دریافت کارت سوخت ثبت نام کرده بودند، هنوز منتظر دریافت کارت‫های سوخت خود هستند. این افراد هنگام دریافت کارت سوخت خود، می بایست مبلغ ده هزار تومان پرداخت نمایند و این مبلغ هنگام تحویل در باجه های پست یا در صورت ارسال به خانه شهروندان از آن‫ها دریافت می‫شود.

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‫های نفتی ادامه داد : این مبلغ بابت صدور کارت و هزینه‫های پست دریافت می‫شود که مستقیما به حساب شرکت پالایش و پخش واریز شده و برای شرکت پست نیست. همچنین در صورت ارسال مجدد کارت‫های سوخت، مبلغ دریافت شده 7300 تومان خواهد بود.

طبق آمار گزارش شده حدود 721 هزار کارت سوخت شخصی تا اواخر تیرماه در باجه ‫های معطله پست مانده است. صاحبان کارت‫های سوخت باید بارکد پستی که از طریق پیامک دریافت نموده‫اند را روی سایت رهگیری پست، بررسی کنند و ببینند کارتشان در کدام باجه پست قرار دارد. در صورتی که آدرسشان تغییر نکرده می‫توانند درخواست ارسال کارت را مجددا بدهند. اما در صورت تغییر آدرس، با مراجعه به باجه پستی، همراه با کارت شناسایی و کارت خودرو می‫توانند آن را دریافت نمایند.

باتوجه به الزامی شدن عرضه بنزین با استفاده از کارت هوشمند سوخت شخصی از بیستم مردادماه امسال، توصیه شده است افرادی که کارت هوشمند سوخت دارند در این چند روز باقی مانده، سوختگیری کرده و از صحت کارت خود اطمینان حاصل کنند. این افراد در صورت مشاهده هرگونه مشکل، می توانند موارد را به سامانه 09627، اطلاع دهند.

در ادامه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی اظهار داشت: تمام کارت های سوختی صادر شده برای متقاضیان رمزگزاری شده است و رمز کارت‫های سوخت، 4 رقم سمت راست کد ملی صاحبان کارت سوخت را در بر دارد. در صورت درخواست تغییر رمز نیز فقط با مدارک هویتی صاحب کارت در نواحی شرکت پخش انجام می شود.

برچسب‌ها
مطالب مرتبط
آخرین آمار ثبت‌نام متقاضیان کارت سوخت المثنی

آخرین آمار ثبت‌نام متقاضیان کارت سوخت المثنی

سخنگوی شرکت ملی پالایش و پخش فراورده‌های نفتی آخرین آمار ثبت‌نام متقاضیان کارت سوخت المثنی در سامانه الکترونیکی خدمات دولت همراه را اعلام کرد.
صدور کارت سوخت برای ماشین آلات کشاورزی

صدور کارت سوخت برای ماشین آلات کشاورزی

به نقل از وزارت جهاد کشاورزی ،کامبیز عباسی، رئیس مرکز توسعه مکانیزاسیون کشاورزی خبر از آغاز فرایند صدور کارت سوخت ماشین آلان کشاورزی خبر داد.
امکان لغو یا ویرایش اطلاعات درخواست کارت سوخت المثنی فراهم شد

امکان لغو یا ویرایش اطلاعات درخواست کارت سوخت المثنی فراهم شد

امکان لغو یا ویرایش اطلاعات درخواست کارت سوخت المثنی برای مالکانی که جهت اخذ این کارت ثبت‌نام کرده‌اند، فراهم شد.
دیدگاهی بنویسید

حذف آگهی