تخفیف ویژه

تخفیف ویژه "تسلا" به کارمندانش برای خرید خودروی "مدل 3"

تخفیف ویژه

به گزارش ایسنا و به نقل از دیجیتال‌ترندز، "ایلان ماسک"(Elon Musk)، مدیرعامل شرکت "تسلا"(Tesla) قصد دارد کارمندان بیشتری را برای شرکت در آزمایش "سخت‌افزار اتوپایلوت 3"(Autopilot Hardware 3) این شرکت به کار گیرد و تخفیف ویژه‌ای را به کسانی که در این آزمایش ثبت‌نام می‌کنند، پیشنهاد داده است.

ماسک باور دارد که این سخت‌افزار، پیشرفته‌ترین رایانه برای رانندگی خودران است که با یک شبکه عصبی هدایت می‌شود. برنامه آزمایشی این سیستم، در ماه سپتامبر و با شرکت صدها کارمند و خودروهای مجهز به سخت‌افزار جدید آغاز شد.

در ایمیلی که ماسک برای شرکت‌کنندگان ارسال کرده، آمده است که برنامه آزمایش سخت‌افزار هنوز به صد نفر دیگر نیاز دارد. همچنین در ایمیل گفته شده که کارآیی این سخت‌افزار جدید، بسیار بیشتر از نسخه قبلی آن است.

تسلا برای جذب کارمندان به ثبت‌نام در برنامه آزمایشی، یک تخفیف هشت هزار دلاری به آنها پیشنهاد می‌کند که به گفته ماسک، فقط تا زمان جذب نیروی کافی برای آزمایش ادامه خواهد داشت.

به نظر می‌رسد مشکل اصلی درآوردن کارمندان به این برنامه، ناشی از این حقیقت باشد که همه کارمندان تسلا، از عهده خرید وسایل نقلیه این شرکت برنمی‌آیند اما تسلا برای این مشکل هم چاره‌ای دارد. در ایمیل دیگر ماسک آمده است از آنجا که در تسلا مدل 3 فقط تریم داخلی "پریمیوم" موجود است، این شرکت قصد دارد از هزینه پنج هزار دلاری این آپشن چشم پوشی کند تا خرید این خودرو برای کارمندان مقرون به صرفه باشد و آنها بتوانند در این طرح آزمایشی حضور پیدا کنند.

این شرایط، هم برای تسلا و هم برای کارمندان آن، یک برد به شمار می‌رود زیرا همچنان که شرکت به داده‌های سخت‌افزاری دست پیدا می‌کند، کارمندان نیز از تخفیف 13 هزار دلاری خرید خودرو تسلا بهره‌مند می‌شوند.

هدف تسلا این است که آزمایش سیستم خودران خود را در نیمه نخست سال 2019 آغاز کند.

منبع : ایسنا

برچسب‌ها
مطالب مرتبط
خودروهای برقی جایگزین توقف تولید خودروهای کم فروش فولکس واگن می‌شوند؟

خودروهای برقی جایگزین توقف تولید خودروهای کم فروش فولکس واگن می‌شوند؟

فولکس واگن اعلام کرده است که می‌خواهد تولید مدل‌های کم فروش را کاهش داده و بجای آن تا سال ۲۰۲۵ میلادی تولید خودروهای الکتریکی را افزایش دهد.
اولین خودرویی که از سرعت 100 کیلومتر فراتر رفت

اولین خودرویی که از سرعت 100 کیلومتر فراتر رفت

شاید برایتان جالب باشد که بدانید اولین خودرویی که سرعت بیش از 10 کیلومتر بر ساعت را طی کرد یک خودروی برقی بود.
آیا می دانستید داخل خودرو تسلا مدل 3 یک دوربین از شما فیلم برداری می کند؟

آیا می دانستید داخل خودرو تسلا مدل 3 یک دوربین از شما فیلم برداری می کند؟

از زمان عرضه خودرو تسلا مدل 3 سوالی که همواره مطرح می شد این بود که دوربین داخل کابین که از سرنشینان فیلم برداری می کند ، به چه کاری می آید ، این دوربین تا کنون بی استفاده بوده و توسط نرم افزار های خودرو نیز به کار گرفته نمی شود. اما بلاخره ایلان ماسک دلیل تعبیه این دوربین عجیب را بیان کرد.
دیدگاهی بنویسید

تخفیف ویژه

تخفیف ویژه "تسلا" به کارمندانش برای خرید خودروی "مدل 3"

به اشتراک بگذارید

حذف آگهی

قوانین

تایید