نمایشگاه خودروی ۲۰۱۸ در پکن قسمت سوم

نمایشگاه خودروی ۲۰۱۸ در پکن قسمت سوم

نمایشگاه خودروی ۲۰۱۸ در پکن قسمت سوم

قسمت سوم را با Hongpi E GT ، يک کانسپت زيباي کوپه به رنگ سبز با تزيينات کاپوتي که در يک خط در بالاي کاپوت و پنجره مشبک مي باشد شروع مي کنيم. متاسفانه E GT براي توليد طراحي نگرديده است اما مي توان برخي از المان هاي طراحي اش را در خودروهاي Hongqi يافت.

Hongqi E-HS3  يک کانسپت شاسي بلند برقي، پيش نمايش نسخه Ev از Hongqi HS5 مي باشد. به نظر مي رسد اين خودرو آماده به توليد مي باشد. HS5 در اواخر سال جاري با موتور توربوي 1.8 و موتور توربوي بنزيني 2.0 به بازار عرضه خواهد شد. به احتمال زياد نسخه eV تقريبا در سال 2019، به خط توليد اضافه خواهد شد.

Hongqi  پيش نمايشي از يک کابين خلبان هوشمند جديد، با صفحه نمايش بزرگ و قابليت تشخيص چهره را ارائه نمود. اما بيرون آن با تزيينات کاپوت روي جلو پنجره و يک نوري که در سراسر جلو حرکت مي کرد جذاب تر بود.

 

اين يکي ديگر است که طراحي کمي متفاوت داشت. اين خودروها براي به کارگيري در فيلم ها بسيار مناسبند.

 

Chery Tiggo 8  پرچمدار جديد شاسي بلندهاي چري تياگو مي باشد که در زمان نمايش در اين نمايشگاه  در بازار عرضه شد و دامنه قيمت آن از 98.800 يوان تا 142.800 يوان مي باشد و براي اين ماشين بزرگ پول زيادي محسوب نمي شودد. متاسفانه،  موتور آن با قدرت توربوي 1.5 با تنها 147 اسب بخار کوچک مي باشد. 

 

آريزو GX چري جديد قبلا به عنوان آريزو 6 شناخته شده است. GX بين آريزو 5 و آريزو 7 قرار مي گيرد. پس چرا 6 نامگذاري نشده است؟

به گفته Chery ، اين به اين معنا است که GX بالاتر از Arrizo 6 قرار خواهد گرفت. بنابراين قيمت آن به Arrizo 7 نسبت به 5 نزديک تر مي باشد، قدرت توربوي آن  1.5 همانند  Tiggo 8 مي باشد.

 

اين  Chery Exeed LXمي باشد، يک کانسپتي که يک کراس آور اسپرت را در معرض نمايش قرا مي دهد. با اين حال عجيب است که Exeed TX8 در غرفه Chery نبود. 

 

Polestar  زيبا نيز در نمايشگاه بود. اين نسخه توليدي نمي باشد، اما نزديک آن است. قيمت گذاري اعلام شده است: 1.45 ميليون يوان در چين، 155.000 يورو در اروپا و 155.000 دلار در ايالات متحده.  

 ليفان با شاسي بلند کامپکت X70 يک سورپرايز بسيار خوبي داشت که شايد بهترين تابحال بهترين ظاهر ليفان بوده است. اين خودرو در نيمه دوم امسال به بازار عرضه خواهد شد و قدرت آن توربوي 2.0 با 141 اسب بخار مي باشد. 

 

همچنین لیفان مدل 650 EV ، یک خودروی جمع و جور برقی سدان با 135 اسب بخار و دامنه سرعت 300 کیلومتر، را در معرض نمایش قرار داد.

 

فیات 500 برقی با قدرت 80 اسب بخار و یک دامنه 180 کیلومتری در دسترس می باشد که قیمت آن فقط 56.800 یوان می باشد که لیفان یک سیستم اشتراک گذاری را با وی آغاز نموده است که Pand Auto EV نامیده می شود و لوگوی آن یک پاندا می باشد.

ادامه دارد ...

ترجمه: س. مهتاب


مطالب مرتبط
دیدگاهی بنویسید

حذف آگهی