تولید ارزان ترین خودروی اتوماتیک در پارس خودرو

تولید ارزان ترین خودروی اتوماتیک در پارس خودرو

تولید ارزان ترین خودروی اتوماتیک در پارس خودرو

ارزان ترین خودروی اتوماتیک

یکی از مهم ‌ترین دلایلی که افراد را به خریدن خودروهای دنده اتوماتیک ترغیب می‌ کند خلاص شدن از تعویض دنده ‌های مکرر و فشردن پیاپی پدال کلاچ است.

خودروهای دنده اتوماتیک در مقایسه با خودروهای دنده دستی قیمت بیشتر، هزینه تعمیر و نگهداری بیشتر، مصرف سوخت بیشتر و گاه شتاب کندتری دارند.

ماشین های دنده اتومات موجود در بازار تنوع قیمت‌ بسیار زیادی دارند. در این بین خودروی کوییک‌ آر به عنوان ارزان ترین خودروی اتوماتیک در کشور مطرح شده است.

با توجه به استقبال خریداران از خودرو کوییک آر پارس خودرو، پارس خودرو نسخه اتوماتیک این محصول را به بازار عرضه خواهد کرد.

استقبال خریداران از کوییک آر

کوییک آر که از زمان عرضه در بازار به دلیل امکانات مناسب و جذابیت های ظاهری مورد استقبال خریداران قرار گرفته است، به زودی با گیربکس اتوماتیک نیز به بازار عرضه می شود.

این خودرو از گیربکس 4 سرعته ساخت کمپانی Punch بهره می برد که از باکیفیت ترین و بزرگ ترین سازندگان قوای محرکه در جهان است.

تست های میدانی و کیفی این خودرو در ماه های گذشته توسط متخصصین این شرکت انجام شده است و نسخه نهایی آن در سال جهش تولید به زودی روی خط تولید می رود.

تجهیزات و امکانات کوییک آر

این مدل نیز از موتور 1.5 لیتری خانواده کوییک بهره می برد که از کم مصرف ترین موتورهای موجود در بازار خودرو است.

تجهیزات و امکانات این خودرو شامل دو کیسه هوای ایمنی، ترمزهای  ABS+EBD+BAS، سیستم تهویه مطبوع نیمه اتوماتیک، مولتی مدیا، دوربین دید عقب و رینگ ‌های آلومینیومی است.

آینه های برقی و فرمان D Type مجهز به دکمه های کنترل سیستم صوتی نیز در کوییک آر اتوماتیک کاربردی است و لقب ارزان ترین خودروی مجهز به گیربکس اتوماتیک بازار خودرو ایران را به خود اختصاص داده است

برچسب‌ها
مطالب مرتبط
موافقت دولت با اصلاحات مصوبه ترخیص خودرو

موافقت دولت با اصلاحات مصوبه ترخیص خودرو

دولت با اصلاحات پیشنهادی رئیس کل بانک مرکزی در خصوص مصوبه ترخیص خودروهای موجود درگمرک موافقت کرد.
اقبال خودروهای چینی در بازار بی رمق خودرو

اقبال خودروهای چینی در بازار بی رمق خودرو

به گزراش خبرخودرو، بازرس اتحادیه نمایشگاهداران و فروشندگان خودرو اعلام می کند که بازار خرید و فروش انواع خودرو داخلی، خارجی و دست دوم در رکود مطلق به سر می برد.
توقیف خودروهای گِلی شده توسط پلیس

توقیف خودروهای گِلی شده توسط پلیس

پلیس اعلام کرده است گِلی کردن خودروها که بیشتر در ایام محرم شاهد آن هستیم، ممنوع بوده و توقیف خواهند شد.
دیدگاهی بنویسید

حذف آگهی

قوانین

تایید