حضور خودروسازان در بازار عراق و سوریه

حضور خودروسازان در بازار عراق و سوریه

حضور خودروسازان در بازار عراق و سوریه

حسن دانایی‌ فر، مشاور معاون اول ریاست جمهوری در نشست تخصصی بررسی صادرات خودرو به عراق و سوریه مطرح کرد: مردم عراق و سوریه از محصولات ایرانی استقبال می ‌کنند، با برنامه ‌ریزی می توان صادرات خودرو به این کشورها را افزایش داد.

وی درباره صادرات خودرو به عراق و سوریه، اظهارداشت: خودروسازان به دو بازار بسیار مهم دسترسی دارند که در دهه گذشته صادرات قابل توجه کالا به این دو کشور داشته ایم و مردم آنها از کالاهای ایرانی استقبال کردند.

او با بیان اینکه کالاهای ایرانی در کشورهای عراق و سوریه جایگاه خوبی دارند، تصریح کرد: این امر فرصت خوبی است تا خودروسازان برای صادرات خودرو به این کشورها برنامه ریزی دقیق تری داشته باشند.

خودروسازان در صادرات پرتلاش عمل کنند

دانایی فرد گفت: بعد از خروج امریکا از برجام، صادرکنندگان ایرانی تحت فشار هستند اما با سعی و تلاش فعالان اقتصادی خیلی از چالش ها حل شد و اکنون کالای ایرانی به این کشورها صادر می شود.

وی افزود: خودروسازان باید در مقوله صادرات بیش از گذشته و پرتلاش عمل کنند، از این رو با طرح های مشترک می توان موانع را برطرف و مسیر صادرات را هموار کرد.

او تاکید کرد: به عنوان یک ایرانی احساس افتخار می کنم که در شرایط تحریم و نبرد اقتصادی، شاهد نوآوری، ابتکار و خلاقیت هموطنان و جوانانی هستیم.

هنر و تکنیک در خودروهای شاهین و آریا

مشاور معاون اول ریاست جمهوری ابراز امیدواری کرد و افزود: خودروهای جدید سایپا از لحاظ طراحی نشان دهنده ذوق و سلیقه مهندسان ایرانی است و امیدوارم بتواند نیاز جامعه را تامین کند.

او بیان کرد: گروه خودروسازی سایپا، طرح ها و برنامه های متعددی برای توسعه و پایداری در آینده دارد و در حوزه صنعت خودرو فعالانه عمل می ‌کنند.

وی با اشاره به اینکه فعالیت در این برهه بسیار سخت تر و جدی تر از جنگ نظامی است، گفت: هنر و تکنیک جوانان ایرانی در خودروهای شاهین و آریا که تولید داخلی است، می توان دید.

برچسب‌ها
مطالب مرتبط
پرداخت وام برای دوگانه سوز کردن خودروها به مبلغ 2.5 میلیون تومان

پرداخت وام برای دوگانه سوز کردن خودروها به مبلغ 2.5 میلیون تومان

حمید قاسمی، مدیر CNG شرکت ملی نفت از تخصیص وام 2.5 میلیونی خبر داد. همچنین رئیس انجمن صنفی جایگاه داران CNG، اردشیر دادرس از افزایش 1392 ریالی قیمت CNG از اول خرداد خبر داد و گفت این افزیش قیمت صرف توسعه صنعت CNG، افزایش ایمنی و هوشمندسازی جایگاه ها خواهد شد.
بی‌ام‌و ۷۸۰۰ خودروی معیوب را در چین فراخوانی می‌کند

بی‌ام‌و ۷۸۰۰ خودروی معیوب را در چین فراخوانی می‌کند

بی‌ام‌و بیش از ۷۸۰۰ خودروی خود در چین را به علت نقص در سیستم گردش مجدد گازهای خروجی و سیستم پمپ سوخت، فراخوانی خواهد کرد.
طرح ترافیک شهر تهران تا اطلاع ثانوی اجرا نمی شوند

طرح ترافیک شهر تهران تا اطلاع ثانوی اجرا نمی شوند

غلامحسین محمدی ، رئیس مرکز ارتباطات شهرداری تهران از اجرا نشدن طرح ترافیک خبر داد. وی اعلام کرد که تصمیم قبلی مبنی بر اجرای طرح ترافیک از صبح روز سه شنبه به تاریخ 99/03/06 ، لغو شد.
دیدگاهی بنویسید

حذف آگهی

قوانین

تایید