کاهش قیمت در بازار خودرو و امیدواری خریداران

کاهش قیمت در بازار خودرو و امیدواری خریداران

کاهش قیمت در بازار خودرو و امیدواری خریداران

اعلام آخرین قیمت اتحادیه از خودروهای پرتقاضا

رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان اتومبیل گفت: با افزایش عرضه خودرو توسط خودروسازان، قیمت ها در بازار کاهش پیدا کرده است.

سعید موتمنی درباره آخرین وضعیت بازار خودرو گفت: بازار چند روزی است که روند آرامی را پشت سر می ‌گذارد و این در حالی است که در دو روز شاهد افزایش ۱۰ میلیونی قیمت خودرو بودیم.وی افزود: بعد از صحبت‌ های رئیس شورای رقابت جو روانی منفی در بازار خودرو ایجاد شد، اما اثر آن تنها ۲ روز در بازار حاکم بود و پس از آن همه چیز آرام گرفت.

رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان اتومبیل ادامه داد: در حال حاضر آرامش به بازار خودرو برگشته و قیمت ‌ها به قبل از صحبت‌ های رئیس شورای رقابت برگشته است.او تاکید کرد: در حال حاضر پژو پارس با قیمت ۲۰۷ میلیون تومان، پژو ۲۰۶ تیپ ۲، ۱۸۱ میلیون تومان، پژو ۲۰۶ تیپ ۵، ۲۴۳ میلیون تومان، سمند ال ایکس ۱۸۰ میلیون تومان، پراید ۱۱۱، ۱۱۲ میلیون تومان، تیبا ۲، ۱۲۴ میلیون تومان، کوییک دنده ۱۴۲ میلیون تومان معامله شده است.

موتمنی در خصوص پیش بینی قیمت خودرو تا پایان سال، اظهار داشت: با توجه به اینکه نوسانات ارزی کم شده، قیمت خودرو تا پایان سال افزایش نخواهد یافت.او با بیان اینکه این نوسانات تا پایان سال جزئی است، افزود: از طرفی خودروسازان محصولات خود را به بازار عرضه کرده اند و این عرضه باعث کاهش قیمت خودرو در بازار شده است.

به گفته رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان اتومبیل هر دو خودروساز معوقات خودرو را تحویل داده اند و این روند اثرات بسیار مثبتی در بازار خودرو گذاشته است.

او در پایان تصریح کرد: عرضه هر چقدر بیشتر شود، قیمت خودرو روند نزولی خواهد داشت. با این حال خریداران به بازار برنگشته اند.

برچسب‌ها
مطالب مرتبط
طرح جدید مجلس برای ساماندهی صنعت و بازار خودرو

طرح جدید مجلس برای ساماندهی صنعت و بازار خودرو

ارائه طرح رسیدگی به مشکلات بازار خودرو در صحن علنی مجلس به گفته سید احمد رسولی نژاد، نایب رئیس اول کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی
سازمان حمایت فرآیند قیمت گذاری خودرو را تشریح کرد

سازمان حمایت فرآیند قیمت گذاری خودرو را تشریح کرد

معاون نظارت سازمان حمایت مصرف‌کنندگان اعلام کرد بررسی قیمت تمام شده خودرو در این سازمان بدون لحاظ منافع یکسویه شرکت‌های خودروساز و یا مصرف‌کنندگان و صرفاً بر اساس صورت های مالی حسابرسی شده و اسناد و مدارک مثبته تعیین می‌شود.
از حضور وزارت دفاع و ‌سپاه در صنعت خودروسازی حمایت می‌کنیم

از حضور وزارت دفاع و ‌سپاه در صنعت خودروسازی حمایت می‌کنیم

وزیر صنعت، معدن و تجارت ‌آخرین وضعیت بازار خودرو را تشریح کرد و گفت: از حضور وزارت دفاع و ‌سپاه در صنعت خودروسازی حمایت می‌کنیم.
دیدگاهی بنویسید

حذف آگهی

قوانین

تایید