تسلا پرفروش ترین خودرو دست دوم در بازار آمریکا

تسلا پرفروش ترین خودرو دست دوم در بازار آمریکا

تسلا پرفروش ترین خودرو دست دوم در بازار آمریکا

سایت iSeeCars به تازگی گزارشی درباره پرفروش ترین خودروهای دست دوم بازار آمریکا منتشر کرده است. بررسی ها نشان می دهد، پرفروش ترین مدل های دست دوم بازار آمریکا، خودروهای الکتریکی تسلا بوده است. خودرو تسلا مدل ۳ ، سریع‌ ترین زمان فروش در میان خودروهای دست دوم را کسب کرده و دو خودرو دیگر این شرکت در این لیست دیده می شوند. 


این وب سایت با بررسی بیش از 4.4 میلیون خودرو جدید و دست دوم که از ماه مارس تا ژوئن 2020 فروخته شده بودند، به این نتیجه رسید که به طور میانگین 68.9 روز زمان لازم است تا خودروی دست دوم به فروش برسد. ولی برخی وسایل نقلیه هستند که فروش بسیار سریع تری دارند. 


در این بررسی خودرو الکتریکی تسلا مدل 3 با کسب میانگین 29.3 روز توانسته است عنوان سریع ترین زمان فروش در میان خودروهای دست دوم بازار آمریکا را به دست آورد. دو مدل دیگر تسلا در میان 10 خودروی پرفروش قرار دارند. خودرو تسلا مدل X در جایگاه ششم به طور میانگین 47.6 روز و مدل تسلا مدل S دهمین جایگاه خودرو پرفروش دست دوم را در این رده بندی به دست آورده است. 


براساس این گزارش، بی ام و X6 با میانگین فروش 43 روز جایگاه دوم را از آن خود کرده است. سوبارو BRZ با 44.5 روز، تویوتا یاریس (44.8 روز) و هوندا سیویک (47.4 روز) پس از بی ‌ام ‌و X6 قرار دارند. اینفینیتی Q60 در جایگاه هفتم (49.4 روز) قرار گرفت و پس از آن هوندا آکورد (۵۰ روز) و تویوتا کرولا هاچ‌ بک (50.2 روز) قرار گرفتند. شرکت تسلا با سه خودروی الکتریکی در مجموع ده محصول پرفروش بازار آمریکا، نشان می ‌دهد که این خودروساز برقی توانسته در جلب توجه مشتریان موفقیت زیادی را از آن خود کند. 

دیدگاهی بنویسید

حذف آگهی

قوانین

تایید