خودروهای تایوانی به زودی در خیابان های ایران

خودروهای تایوانی به زودی در خیابان های ایران

خودروهای تایوانی به زودی در خیابان های ایران

بر اساس گزارشات منتشر شده ، شرکت ایرانی آذیکو با خودروسازی لوکسژن تایوان قرار داد همکاری امضا کرده است که طبق این قرارداد خودروهای خودروساز تایوانی در داخل ایران تولید و عرضه خواهند شد.

هرچند که شرکت لوکسژن کشور تایوان جزو شرکای تجاری خودروسازی دنگ فنگ محسوب می شود اما این قراداد بدون دخالت دنگ فنگ و مستقیم و بدون واسطه با شرکت ایرانی آذیکو به امضا رسیده است.

با توجه به تحریم های شدید و شرایط سخت بوجود آمده در تولید خودرو در ایران ، بسیاری از خودروسازی های خارجی و حتی خودروسازهای چینی از ایران خارج شدند و همکاری خود را متوقف کردند ، ورود این خودروساز تایوانی می تواند هم رونق جدیدی به بازار خودرو در ایران بدهد و هم رنگ تازه ای به خیابان های کشور ببخشد.

شرکت تایوانی لوکسژن از سال 2009 میلادی فعالیت خود را در بازار جهانی آغاز کرد و تا به امروز 6 محصول نیز تولید و عرضه کرده است. این 6 محصول شامل دو مدل خودروی شاسی بلند ، دو مدل خودروی سواری و دو مدل ون بوده است. لوکسژن تایوان 30 تا 35 درصد از بازار خودروی این کشور را در اختیار دارد و سالانه 350 الی 380 هزار دستگاه خودرو تولید می کند که علاوه بر عرضه داخلی ، محصولاتش را به کشور هایی مانند روسیه ، چین ، عمان ، ویتنام و اروپای شرقی نیز صادر می کند.

برچسب‌ها
دیدگاهی بنویسید

حذف آگهی

قوانین

تایید