احتمال انفجار خودرو در اثر  نگهداری مواد ضدعفونی کننده در خودرو

احتمال انفجار خودرو در اثر نگهداری مواد ضدعفونی کننده در خودرو

احتمال انفجار خودرو در اثر  نگهداری مواد ضدعفونی کننده در خودرو

ابراهیم قنبری ، رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز در رابطه با احتمال آتش سوزی خودرو در اثر نگهداری مواد ضدعفونی کننده مانند الکل هشدار داد.

قنبری گفت: با شیوع بیماری کرونا در سراسر کشور استفاده از مواد ضدعفونی کننده حاوی الکل افزایش پیدا کرد و این موضوع در ساعات ابتدایی روز در فصل گرما کار بسیار خطرناکی است و احتمال آتش سوزی خودرو را افزایش می دهد.

وی همچنین اعلام کرد که پیش تر مواردی مانند منفجر شدن فندک یا اسپری های خوشبو کننده بر اثر تابش نور خورشید مشاهده شده بود. با توجه به شرایط به وجود آمده بر اثر کرونا و نگهداری الکل در خودرو ، خطر انفجار بیشتر هم شده است. بنابراین هموطنان عزیز مواد ضدعفونی کننده را داخل خودرو و در معرض نور خورشید رها نکنند.

قنبری در پایان اعلام کرد: در سال جاری تا کنون یکی دو مورد انفجار خودرو بر اثر نگهداری الکل رخ داده است.

برچسب‌ها
مطالب مرتبط
خودروسازی کیا موتورز بعلت کرونا گارانتی خودروهایش را تمدید کرد

خودروسازی کیا موتورز بعلت کرونا گارانتی خودروهایش را تمدید کرد

کیا موتورز به تازگی اعلام کرد که به علت مشکلات پیش آمده بخاطر شیوع گسترده ویروس کرونا گارانتی تمام خودروهای خود را تا ژوئن 2020 تمدید می کند.
اخراج 10 هزار نفر از کارکنان بی ام و تحت تاثیر کرونا

اخراج 10 هزار نفر از کارکنان بی ام و تحت تاثیر کرونا

با شیوع و گسترش کرونا در سراسر جهان ، تقریبا تمامی حوزه های کسب و کار با مشکل مواجه شده اند که باعث شد تا بسیاری از این شرکت ها منحل شوند و بسیاری نیز اقدام به تعدیل نیرو کنند. غول آلمانی در حوزه خودرو سازی یعنی شرکت بی ام و نیز از این قاعده مستثنی نیست.
طرح ترافیک شهر تهران تا اطلاع ثانوی لغو شد

طرح ترافیک شهر تهران تا اطلاع ثانوی لغو شد

غلامحسین محمدی ، رئیس مرکز ارتباطات شهرداری تهران با اشاره به اینکه شهرداری تهران تابع تصمیمات ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا می باشد ، اعلام کرد: طرح ترافیک در شهر تا اطلاع ثانوی اجرا نخواهد شد.
دیدگاهی بنویسید

حذف آگهی

قوانین

کاربر گرامی، لطفا جهت عضویت و ثبت آگهی در وب سایت دورهاتو ، قوانین استفاده از آن را به دقت مطالعه فرمایید. همچنین عضویت و ورود شما به معنای موافقت با قوانین اعلام شده در این سایت می باشد، و در صورتی که در قوانین مندرج، تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می نمائید که استفاده مستمر شما از سایت دورهاتو به معنای قبول هرگونه تغییرات می باشد.
تایید