فولکس واگن و افت 34 درصدی فروش جهانی

فولکس واگن و افت 34 درصدی فروش جهانی

فولکس واگن و افت 34 درصدی فروش جهانی

بر اساس گزارشات منتشر شده در شینهوا ، خودروسازی فولکس واگن از کاهش 34 درصدی فروش خودروهای خود در سراسر جهان خبر داد و اعلام کرد که با این درصد کاهش ، تعداد خودروهای تحویل شده در ماه مه به 609 هزار و 400 دستگاه رسیده است.

این غول خودروسازی آلمان اعلام کرد که تحویل محصولاتش در آمریکای جنوبی با 69 درصد کاهش به 17 هزار خودرو و در کشورهای غربی اروپا نیز این مقدار با 57 درصد کاهش به تعداد 147 هزار و 400 دستگاه رسیده است.

البته فولکس واگن خبر داد که شرایط در کشور چین رو به بهبودی است و این کشور در حال خروج از فضای کرونا است که خبر بسیار خوبی برای این کمپانی بشمار می رود.

همچنین هربرت ریس ، رئیس هیئت مدیره این شرکت اعلام کرد که بازار فروش خودرو در جهان به طور پایدار در حال خروج از فضای بحران کروناست.

مطالب مرتبط
با فولکس واگن پاسات 2020 آشنا شوید

با فولکس واگن پاسات 2020 آشنا شوید

فولکس واگن یکی از محبوب ترین و موفق ترین برند های خودروسازی جهان به شمار می رود ودر چند سال اخیر بازار اروپا که علاقه زیادی به خودروهای سدان دارد، بخش عظیمی از فروش آن ها را به خود اختصاص داده است.
نقد و بررسی شاسی بلند محبوب آلمانی، فولکس واگن تیگوان

نقد و بررسی شاسی بلند محبوب آلمانی، فولکس واگن تیگوان

فولکس واگن تیگوان، از مهم‌ترین تولیدات گروه خودروسازی فولکس‌واگن آلمانی می‌باشد. درحال حاضربعد از شرکت جنرال موتورز، دومین شرکت بزرگ خودروسازی جهان محسوب می‌شود واز هر10 خودروی پرفروش جهان ، سه خودرو تولیدی شرکت خودرو سازی فولکس‌واگن است. فولکس‌واگن در زبان آلمانی به معنای خودروی مردم است. این شرکت بزرگ خودرو سازی، در سال ۱۹۳۰ به دستور هیتلر با هدف ساخت خودرو برای عموم مردم تاسیس شد؛
بازار خودرو بریتانیا هم 97 درصد افت کرد

بازار خودرو بریتانیا هم 97 درصد افت کرد

بر اساس آخرین آمار و گزارشات منتشر شده از انجمن تولیدکنندگان خودرو درباره بازار خودرو در بریتانیا ، میزان فروش خودرو در بازار بریتانیا در ماه آوریل 2020 میلادی با کاهش 97 درصدی مواجه شد که این میزان کاهش از سال 1946 یعنی پایان جنگ جهانی دوم بی سابقه بود.
دیدگاهی بنویسید

حذف آگهی

قوانین

کاربر گرامی، لطفا جهت عضویت و ثبت آگهی در وب سایت دورهاتو ، قوانین استفاده از آن را به دقت مطالعه فرمایید. همچنین عضویت و ورود شما به معنای موافقت با قوانین اعلام شده در این سایت می باشد، و در صورتی که در قوانین مندرج، تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می نمائید که استفاده مستمر شما از سایت دورهاتو به معنای قبول هرگونه تغییرات می باشد.
تایید