فروش فوق العاده محصولات سایپا به صورت قرعه کشی

فروش فوق العاده محصولات سایپا به صورت قرعه کشی

فروش فوق العاده محصولات سایپا به صورت قرعه کشی

عباس قاسمی ، معاون سازمان و سیستم های گروه خودروسازی سایپا اعلام کرد که پس از تصمیم گیری های انجام شده توسط وزارت صمت مبنی بر تغییر فرایند فروش خودرو از حالت فروش فوری به حالت فوق العاده ، سایپا تصمیم دارد تا از هفته آینده طرح فروش فوق العاده خودروهایش را اجرایی کند.

وی تشریح کرد که دلیل استفاده از این روش فروش برای کوتاه کردن دست واسطه ها از فروش مستقیم کارخانه ها بوده و این موضوع یکی از اولویت های اصلی گروه سایپا می باشد. همین موضوع باعث شده تا علاوه بر محدودیت های قبلی ، محدودیت های جدیدی برای ثبت نام اعمال شود. برخی از محدودیت های قبلی عبارتند از:

  • ثبت نام فقط برای افراد بالای 18 سال
  • فاصله زمانی یک ساله از آخرین خرید محصولات ایران خودرو یا سایپا
  • فاصله زمانی یک ساله پس از در رهن بودن خودرو به واسطه اعطای تسهیلات
  • عدم امکان صلح در قرارداد

سیستم ثبت و بررسی اطلاعات هویتی

قاسمی در ارتباط با این سیستم گفت: با همکاری سازمان توسعه تجارت سیستم بررسی و احراز اطلاعات فردی ثبت نام کنندگان با نام « امتا »ایجاد شد که می تواند مشخصات هویتی ، شماره حساب بانکی و شماره تلفن همراه ثبت نام کنندگان را با هم تطبیق دهد زیرا ضروری است که اطلاعات هویتی با شماره حساب واریز وجه مطابقت داشته باشد تا بتوان مبلغ واریز شده را به حساب آن شخص بازگشت داد.

فرایند ثبت نام

وی در ارتباط با فرایند ثبت نام گفت:

  • در ابتدا متقاضیان به سایت سایپا مراجعه و در این سایت پیش ثبت نام می کنند. سپس سیستم امتا به مدت یک هفته اطلاعات ثبت نام کنندگان را بررسی و راستی آزمایی می کند.
  • در مرحله بعد افراد متقاضی بک هفته مهلت دارند تا مبلغ 50 درصد از قیمت خودرو مورد نظر خود را به حساب سایپا واریز کنند.
  • در ادامه اگر میزان عرضه خودرو از تعداد ثبت نام کنندگان کمتر باشد ، قرعه کشی با حضور نمایندگان سازمان های ذی ربط و دستگاه های نظارتی اجرا می شود و تعدادی از متقاضیان به عنوان اسامی منتخب مشخص می شوند.
  • افراد منتخب به مدت یک هفته فرصت دارند تا 50 درصد باقی مانده قیمت خودرو را واریز کنند. زمان تحویل خودروی این افراد سه ماه پس از تکمیل وجه خواهد بود.
  • همچنین پول افرادی که در قرعه کشی انتخاب نشدند ، ظرف یک هفته به حساب آنها واریز خواهد شد.
مطالب مرتبط
خریداران محصولات ایران خودرو فقط  تا فردا 15 اسفند، فرصت انصراف دارند

خریداران محصولات ایران خودرو فقط تا فردا 15 اسفند، فرصت انصراف دارند

به تازگی گروه خودروسازی ایران خودرو با ابلاغ اطلاعیه ای به تمام نمایندگی های خود در سراسر کشور اعلام کرد که مشتریان محصولات این شرکت فقط تا فردا 15 اسفند برای انصراف از قراردادشان فرصت دارند.
اطلاعیه مشترک دو خودروساز سایپا و ایران خودرو درباره قرعه کشی 25 هزار خودرو

اطلاعیه مشترک دو خودروساز سایپا و ایران خودرو درباره قرعه کشی 25 هزار خودرو

دو شرکت ایران خودرو و سایپا به تازگی در خصوص شرایط مرحله قرعه کشی فروش ویژه محصولات خود، به حضور نمایندگان نهادهای نظارتی و رسانه های همگانی اشاره کردند و مجدد تاکید کردند که کسانی که در قرعه کشی برنده می شوند تنها 48 ساعت زمان دارند تا وجه خودرو مورد نظرخود را واریز کنند.
آیا خودروهای پیش‌فروش‌ شده برای سال آینده تایید استاندارد را دارند ؟

آیا خودروهای پیش‌فروش‌ شده برای سال آینده تایید استاندارد را دارند ؟

ارتقای استاندارد محصولات تولید شده در شرکت‌های خودروساز، همواره چالش‌برانگیز بوده است. این در شرایطی است که طبق آخرین دستورالعمل سازمان ملی استاندارد، خودروسازان باید تا پایان دی‌ماه امسال استانداردهای ۸۵ گانه را در محصولات تولیدی خود اعمال کنند.
دیدگاهی بنویسید

حذف آگهی