ویروس کرونا باعث توقف فیلم برداری گرند تور شد

ویروس کرونا باعث توقف فیلم برداری گرند تور شد

ویروس کرونا باعث توقف فیلم برداری گرند تور شد

برنامه تلویزیونی گرند تور یکی از محبوب ترین و پربیننده ترین برنامه های تلویزیونی جهان بشمار می رود و حالا جرمی کلارکسون مجری این برنامه از توقف ادامه فیلمبرداری این برنامه بعلت پیشگیری از شیوع کرونا خبر داد.

یکی از کاربران توییتر خطاب به کلارکسون گفت که "بنظر من آمازون پرایم بدون گرند تور بی ارزش است" و کلارکسون نیز در جواب او گفت: "ما کاملا آماده هستیم و بلافاصله بعد از خلاص شدن از شر این ویروس ضبط دو قست جدید را شروع می کنیم"

کاربر دیگری نیز به وی گفته بود که چرا برنامه ای برای قسمت های ویژه گرند تور اعلام نشده است ، که کلارکسون در جواب به او گفت: " فک کنم شما خبر را نشنیده اید! یک ویروس جدید و خطرناک اومده که سفرهای بین المللی را کاملا محدود کرده"

در حال حاضر چیزی که میدانیم این است که تا از بین نرفتن نگرانی های ویروس کرونا خبری از گرند تور جدید نیست و این خبر خوبی برای طرفداران این مجموعه و علاقمندان به خودرو نیست. البته قست های قبلی گرند تور بر روی آمازون پرایم وجود دارد که می تواند در دوران قرنطینه اوقات خوشی را بوجود بیاورد

برچسب‌ها
دیدگاهی بنویسید

حذف آگهی

قوانین

کاربر گرامی، لطفا جهت عضویت و ثبت آگهی در وب سایت دورهاتو ، قوانین استفاده از آن را به دقت مطالعه فرمایید. همچنین عضویت و ورود شما به معنای موافقت با قوانین اعلام شده در این سایت می باشد، و در صورتی که در قوانین مندرج، تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می نمائید که استفاده مستمر شما از سایت دورهاتو به معنای قبول هرگونه تغییرات می باشد.
تایید