اسکناس در پمپ بنزین ها ممنوع می شود

اسکناس در پمپ بنزین ها ممنوع می شود

اسکناس در پمپ بنزین ها ممنوع می شود

فاطمه کاهی به عنوان سخنگوی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی از ممنوع شدن استفاده از اسکناس جهت پرداخت هزینه سوخت ، در جایگاه های سوخت دارای تجهیزات الکترونیکی خبر داد.

وی ادامه اعلام کرد که این اقدام در راستای جلوگیری و پیشگیری در مقابل گسترش و شیوع ویروس کرونا ، انجام شده است و گفت: پرداخت بهای سوخت در جایگاه های سوخت از طریق کارت بانکی و تجهیزات الکترونیکی کارت خوان قابل انجام می باشد.

کاهی در خطاب به جایگاه های سوختی که از تجهیزات الکترونیکی پرداخت استفاده نمی کنند گفت: این جایگاه ها جهت تسریع فرایند تجهیز، می بایست مشخصات خود را به سامانه هوشمند سوخت ارسال کنند.

کاهی در پایان با تاکید بر این که هدف از انجام این کار پیشگیر از شیوع ویروس کرونا بوده گفت: از هم وطنان عزیز خواهشمندیم تا در این مسیر با ما همکاری داشته باشند.

مطالب مرتبط
اعلام قیمت جدید CNG

اعلام قیمت جدید CNG

حمید قاسمی، مدیر طرح CNG کشور از افزایش 39 تومانی بهای گاز، از ابتدای خرداد سال جاری خبر داد و اعلام کرد که این افزایش 39 تومانی کمتر از 10 درصد بوده و حدود 9 درصد است.
غربالگری مسافران نوروزی در ورودی و خروجی استان ها به پایان رسید

غربالگری مسافران نوروزی در ورودی و خروجی استان ها به پایان رسید

مرتضی سلیمی، رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر پایان عملیات غربالگری مسافران نوروزی در ورودی و خروجی هر استان را اعلام کرد و گفت: تعداد 21 میلیون و 640 هزار و 861 نفر در بازه زمانی بین تاریخ 27 اسفند سال 98 تا 14 فروردین سال 99 از خدمات غربالگری و تب سنجی استفاده کردند.
اختصاص یارانه خرید خودروهای برقی در چین

اختصاص یارانه خرید خودروهای برقی در چین

گسترش ویروس کرونا کشور چین و جهان ، باعث شد تا بازار خودروهای چینی به شدت افت کند و باعث کاهش تولید و یا حتی تعطیلی بعضی از کارخانه های تولید این نوع خودرو ، شود. اما دولت چین قصد دارد تا با تخصیص یارانه ، به تولید کننده این خودروها کمک کند تا از این شرایط خارج شوند.
دیدگاهی بنویسید

حذف آگهی

قوانین

کاربر گرامی، لطفا جهت عضویت و ثبت آگهی در وب سایت دورهاتو ، قوانین استفاده از آن را به دقت مطالعه فرمایید. همچنین عضویت و ورود شما به معنای موافقت با قوانین اعلام شده در این سایت می باشد، و در صورتی که در قوانین مندرج، تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می نمائید که استفاده مستمر شما از سایت دورهاتو به معنای قبول هرگونه تغییرات می باشد.
تایید